Ralph Demolka w internecie 2018

Ralph Breaks the Internet 2018

Big 307357db c883 4508 94ca 414ff893ed1b
70
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
5
Neutralne
2
Negatywne
0
  • Polska premiera 11 sty 2019 (2019-01-11)
  • Światowa premiera 05 lis 2018 (2018-11-05)
  • Gatunek Animowany, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy
  • Kraj USA
  • Reżyseria Phil Johnston, Rich Moore
  • Aktorzy Sarah Silverman, John C. Reilly, Gal Gadot

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

Recenzje

90

W niejednym momencie "Ralph Demolka w Internecie" ociera się o wybitność.


70

Twórcy sequela animowanego hitu wzięli sobie do serca zasadę, że druga część powinna podbijać stawkę, i skromny salon z automatami, w którym toczyła się akcja "jedynki", zastąpili CAŁYM internetem.


70

Ralph Demolka w internecie jest bowiem filmem do pokochania. Nie będzie to miłość idealna, ale jednak cały czas miłość, związana z tym, jak dużo świetnych i błyskotliwych rozwiązań nam tu zaoferowano.


70

Ralph Demolka w internecie trzyma poziom, choć nie proponuje niczego nowego.


67

„Ralph” mówi o przyjaźni, ale inaczej: uczy, że czasem trzeba się z nierozłącznym przyjacielem rozstać, pozwolić mu iść własną drogą. Choć i to nie jest wcale tak jednoznaczne i oczywiste.


60

Ralph Demolka w Internecie to przede wszystkim przyzwoity przewodnik dla młodych widzów, ostrzegający przed niespodziankami możliwymi do spotkania w sieci, który jednak, jako kontynuacja, pozostawia spory niedosyt.


60

Oryginalność fabuły, wizualna atrakcyjność, ciekawe pomysły, ale wszystko chyba trochę zbyt skomplikowane i zagmatwane dla docelowego odbiorcy.


Proszę czekać…