Planeta Singli 2 2018

2018

Big f145e9e4 e54d 4906 a5d7 b666c0396098
66
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 11 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
6
Neutralne
5
Negatywne
0
  • Polska premiera 09 lis 2018 (2018-11-09)
  • Światowa premiera 23 lis 2018 (2018-11-23)
  • Gatunek Komedia, Romans
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Sam Akina
  • Scenariusz Sam Akina, Jules Jones
  • Aktorzy Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Recenzje

80

Do Planety Singli 2 nie można mieć większych uwag. Jest to przyzwoita kontynuacja, która bawiła mnie nawet bardziej niż pierwsza część.


80

„Planeta Singli 2” to znakomita kontynuacja, którą warto zobaczyć. To komedia romantyczna, bijąca na głowę wszystkie polskie filmy z tego gatunku, które ukazały się od czasu jedynki.


70

Planeta Singli 2 schlebi oczywiście wielu gustom. Afirmuje życie. Nie jest wielkim ciężarem intelektualnym, ale nikt nie udaje, że ma być inaczej oraz dodaje, że lekkie nie musi być synonimem głupiego.


70

"Planeta singli 2" jest filmem kompromisowym.


70

Sympatyczna komedia, po której życzyłbym sobie, żeby pozostała przy bawieniu widza i daniu sobie spokoju z próbą wzruszenia go.


67

Twórcy ogrywają gatunkowe schematy, podśmiechują się z trendów i mód, parokrotnie cytując przy tym (może trochę na siłę) klasykę kina.


60

„Planeta Singli 2”, chociaż pełna słabości, to wciąż uroczy i zabawny film, będący dobrą rozrywką.


60

To kino czysto komercyjne i rozrywkowe, ale nie stara się schlebiać niskim gustom. Nie jest idealne, ma kilka potknięć i razi product placementem.


60

Kontynuacji brakuje polotu i świeżości oryginału, ale to wciąż pełna nieprzesłodzonego uroku i angażująca emocjonalnie rozrywka, która z nawet największego ponuraka wydobędzie choćby pojedynczy, niewymuszony uśmiech.


60

Ale to zadziwiające, że w tej pop-papce, totalnej komercyjnej wtórności i fabularnej miałkości udało się zachować lekkość, żart, emocję – które działają i wynoszą „Planetę singli 2” wysoko ponad poziom przeciętnej polskiej komedii romantycznej.


50

Widać jak na dłoni, że Mitja Okorn to bardzo łebski gość. Stworzył nam najważniejsze marki polskiej komedii romantycznej, które kontynuowane bez niego nie mają już tyle pary.


Proszę czekać…