Serce nie sługa 2018

2018

Big 4a5bf100 9f5a 4385 8048 db077a8da6e6
27
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
6
  • Polska premiera 05 paź 2018 (2018-10-05)
  • Światowa premiera 26 paź 2018 (2018-10-26)
  • Gatunek Romans, Komedia
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Filip Zylber
  • Scenariusz Karolina Szymczyk-Majchrzak
  • Aktorzy Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy może trwać wiecznie?

Recenzje

50

Serce nie sługa nie jest jakąś tragedią, którą nie da się obejrzeć z przyzwoitą dawką przyjemności. Ten film ma wiele problemów i niedociągnięć, ale też ma serce na odpowiednim miejscu.


33

"Serce nie sługa". Ty, widzu, zresztą też nie - nikt cię nie zmusi do oglądania tego byle jakiego filmu.


30

Koniec końców, wszyscy pracują na produkt filmopodobny, który szlachetny gatunek zamienia w marketingowy haczyk, a widza zostawia z bólem serca.


30

Serce nie sługa, a film to nie tylko ładny obrazek. Kolejna polska komedia romantyczna, która nie ma w sobie ani odrobiny wiarygodności.


20

Zapewne tym razem polska publiczność wybierze film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Tym bardziej, że "Serce nie sługa" okazuje się być nie tylko nudne, ale i piekielnie konserwatywne.


20

W Sercu nie słudze czeka was płacz i zgrzytanie zębów… oraz inny wymiar – podobny do ziemskiego – zamieszkany przez kosmitów, którzy podglądają mieszkańców naszej planety i próbują ich udawać. Bardzo nieskutecznie.


5

Serce nie sługa to nie film, na którego seansie potrzebne będą chusteczki. To film, który trzeba zapić alkoholem. Bardzo dużą ilością alkoholu. Zdrowie biednych widzów.


?

"Serce nie sługa" może okazać się niezłym wyborem. Wystarczy odrobina dobrej woli i naprawdę można dobrze bawić się na najnowszym filmie Zylbera.


Proszę czekać…