Johnny English: Nokaut 2018

Johnny English Strikes Again 2018

Big 3217770d 8ee1 48d6 8c27 dd9a07e0f8d4
42
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
2
Negatywne
5
  • Polska premiera 21 wrz 2018 (2018-09-21)
  • Światowa premiera 13 wrz 2018 (2018-09-13)
  • Gatunek Komedia, Przygodowy, Akcja
  • Kraj Francja, Wielka Brytania, USA
  • Reżyseria David Kerr
  • Scenariusz Robert Wade
  • Aktorzy Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson

Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi” metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.

Recenzje

60

Mimo licznych referencji w postaci Atkinsona najczęściej da się jednak zauważyć gesty i zachowania typowe dla Jasia Fasoli. I to jest dobra wiadomość.


50

Twórcy filmu liczyli na to, że wystarczy postać Rowana Atkinsona i dobry pomysł na fabułę, aby zadowolić widzów. Niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia.


40

Johnny English: Nokaut nie wprowadza żadnych innowacji czy świeżych pomysłów; swoim archaicznym stylem i miałką fabułą, przywodzi na myśl średnie komedie z przełomu wieków i daleko mu do czegoś jakościowego.


40

Johnny English: Nokaut bywa zabawny, bywa też upiorny i przeraźliwie naiwny.


40

Johnny English: Nokaut to co najwyżej przeciętna komedia skierowana tylko do wielbicieli poprzednich części i filmowej prostoty.


33

Rzecz tylko dla najbardziej zatwardziałych wielbicieli Rowana Atkinsona. Najlepiej tych 10-12 letnich.


30

Johnny English: Nokaut to zdecydowany cios w twarz dla szukających wyrafinowanej rozrywki widzów. Obietnica pełnego żartów seansu zakończona kiczem i niedopracowanym scenariuszem.


Proszę czekać…