Odnajdę Cię 2018

2018

Big 7f6b17fe e8a9 43d1 ac2a 8434be7c5b9f
43
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
3
  • Polska premiera 03 sie 2018 (2018-08-03)
  • Światowa premiera 22 cze 2018 (2018-06-22)
  • Gatunek Thriller, Kryminał
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Beata Dzianowicz
  • Scenariusz Beata Dzianowicz
  • Aktorzy Ewa Kaim, Dariusz Chojnacki, Michał Żurawski

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

Recenzje

50

Odnajdę cię nie kosztowało wywrotek pieniędzy, jednak za to, co było w budżecie, udało się zakontraktować utalentowanych ludzi. Kadry są ładne, muzyka świetna, a i pracy reżyserskiej przyczepić się nie można.


40

W rękach bardziej świadomego twórcy (i lepszego scenarzysty), "Odnajdę cię" mogłoby stać się jednym z ciekawszym przykładów polskiego kina sensacyjnego.


40

Jedyne co widzę, to materiał na mięsiste, trzygodzinne kino sprasowany w 84 minutach projekcji.


40

Brak w tym filmie realizmu i wywołania jakichkolwiek emocji wśród widzów. My nawet nie kibicujemy policji, by odnalazła zaginioną dziewczynkę.


Proszę czekać…