Szpieg, który mnie rzucił 2018

The Spy Who Dumped Me 2018

Big 84414a39 5458 4568 bfe6 460399c5da71
60
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
3
Negatywne
0
  • Polska premiera 17 sie 2018 (2018-08-17)
  • Światowa premiera 01 sie 2018 (2018-08-01)
  • Gatunek Komedia, Akcja, Przygodowy
  • Kraj USA, Kanada
  • Reżyseria Susanna Fogel
  • Scenariusz Susanna Fogel, David Iserson
  • Aktorzy Mila Kunis, Kate McKinnon, Sam Heughan

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pendrive z supertajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.

Recenzje

70

Bardzo porządna komedia szpiegowska, której największym atutem są pomysłowe i dobrze zrealizowane sceny akcji.


60

To w gruncie rzeczy opowieść o dwóch dziewczynach, które szczerze się uwielbiają i nie zawahają się, by skoczyć za sobą w ogień. Przy okazji w nienachalny sposób podkreślają, że kobiety mogą być, kim tylko chcą.


60

Szpieg, który mnie rzucił to przede wszystkim kumpelska komedia. Relacji naszych głównych bohaterek, Audrey i Morgan poświęca się tu zdecydowanie najwięcej czasu.


50

Fogel celebruje kobiecą przyjaźń, przemyca wątki feministyczne i podkreśla zdolność do elastycznego podejmowania się wyzwań.


Proszę czekać…