Bez litości 2 2018

The Equalizer 2 2018

Big 17cdf8d8 6438 41a7 82be 42a0f107d221
53
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
5
Negatywne
1
  • Polska premiera 31 sie 2018 (2018-08-31)
  • Światowa premiera 19 lip 2018 (2018-07-19)
  • Gatunek Thriller, Akcja, Kryminał
  • Kraj USA
  • Reżyseria Antoine Fuqua
  • Scenariusz Richard Wenk
  • Aktorzy Denzel Washington, Pedro Pascal, Ashton Sanders

Emerytowany tajny agent Robert McCall (Denzel Washington) powraca, by w wyszukany, charakterystyczny dla siebie sposób, walczyć o sprawiedliwość. Jest nieustraszony, diablo inteligentny, a jego sprawność fizyczna sprawia, że dostaje to, czego chce. A chce sprawiedliwości.

Recenzje

80

To oklepana rozrywka z przewidywalnym twistem związanym z tożsamością głównego czarnego charakteru, kilkoma kiepskimi dialogami i widocznymi green-screenami za aktorami, która w środku troszkę siada kiedy powinna szybko przejść do finałowej konfro...


50

Pierwsza część serii Bez litości była przemyślanym kinem akcji z elementami dramatu. W kontynuacji widzowie doświadczą odwrócenia tych proporcji.


50

Rozwiązanie intrygi pozostawia wiele do życzenia. Na finał bez ekscytacji i napięcia. Sam Denzel Washington nie dokona cudów, kiedy zawodzą scenariuszowe plot twisty.


50

Rozczarowująca kontynuacja, która jednak potwierdza, jak świetnym aktorem jest Denzel Washington i jak ciekawą postacią jest jego Robert McCall.


50

Bez litości 2 finalnie okazuje się stratą czasu na dobry realizacyjnie, ale niedomagający fabularnie film.


50

Bez litości to był dobry film akcji, w którym Denzel Washington brylował, a sceny akcji budziły podziw. Szkoda, że Bez litości 2 nie odtworzył tej jakości, idąc w przeciętną stronę.


40

Fuqua nie jest twórcą, który miałby jakiekolwiek ambicje warsztatowe – inscenizuje w sposób płaski i przewidywalny, nie dba o odpowiednie tempo i montuje tak, żebyśmy ani przez chwilę nie mieli wątpliwości, czego się spodziewać.


?

„Bez litości 2” to tytuł skierowany raczej do oddanych miłośników talentu Washingtona. Nie jest to film, który na 100% was wciągnie i zaspokoi wszelkie wymagania.


Proszę czekać…