Rozpruci na śmierć 2018

The Happytime Murders 2018

Big 34301380 0e4d 4a68 b0c1 6714de7dd2b7
30
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 5 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
4
  • Polska premiera 31 sie 2018 (2018-08-31)
  • Światowa premiera 22 sie 2018 (2018-08-22)
  • Gatunek Akcja, Komedia, Kryminał, Thriller
  • Kraj USA, Chiny
  • Reżyseria Brian Henson
  • Aktorzy Melissa McCarthy, Elizabeth Banks, Joel McHale

W świecie zamieszkanym przez ludzi i kukiełki grasuje seryjny morderca. Na ofiary wybiera dawne gwiazdy legendarnego telewizyjnego show. Wszyscy denaci to kukiełki. Początkowo śledztwo w tej sprawie samotnie prowadzi były detektyw – pluszowy Jim. Żaden człowiek bowiem nie zawraca sobie głowy niedolą swych fastrygowanych sąsiadów. Jednak gdy sprawa staje się głośna, Jim otrzymuje wsparcie w postaci nieokiełznanej, niegrzecznej i niesympatycznej detektyw Edwards. Ta pomoc okaże się tak męcząca, że Jimowi zaczną puszczać nerwy, a nawet szwy. A to dopiero początek, bo rozpruwacz nie zwalnia tempa…

Recenzje

40

Pomysł był intrygujący, bo kto nie chciałby ujrzeć degrengolady ożywionych kukiełek w ludzkim świecie? Zawiodły jednak wykonanie i całkowity brak pomysłu na fabułę.


30

Najzabawniejszym punktem Rozprutych na śmierć są sceny podczas napisów, ukazujące, w jaki sposób ta produkcja powstawała.


28

Jedyną jednoznacznie jasna strona tego filmu jest jego warstwa wizualna. Projekty naszych pluszowych bohaterów są świetne, zbalansowane kolorystycznie i zrobione z pomysłem.


20

Henson robi gorzej to, co inni – Peter Jackson czy Robert Zemeckis – zrobili już lepiej, epatując dowcipem ocierającym się o prymitywny humor klozetowy z kioskowej gazetki.


?

Wielbiciele zawiłych intryg kryminalnych i humoru intelektualnego nie znajdą w tym filmie nic interesującego, wręcz mogą być zniesmaczeni.


Proszę czekać…