Krzysiu, gdzie jesteś? 2018

Christopher Robin 2018

Big 500b7236 8d96 4729 9ff5 98cb9893991f
64
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 10 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
6
Neutralne
2
Negatywne
1
  • Polska premiera 17 sie 2018 (2018-08-17)
  • Światowa premiera 01 sie 2018 (2018-08-01)
  • Gatunek Animowany, Dramat, Familijny, Komedia, Musical, Przygodowy
  • Kraj USA
  • Reżyseria Marc Forster
  • Scenariusz Alex Ross Perry
  • Aktorzy Ewan McGregor, Hayley Atwell, Mark Gatiss

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Recenzje

80

"Krzysiu, gdzie jesteś?", choć niedoskonały, w kluczowych momentach jest filmem naprawdę spełnionym.


70

Krzysiu, gdzie jesteś? jest pozycją godną uwagi. Może nie stanie się tak kultowy jak Hook z Robinem Williamsem, ale na pewno jest pozycją, do której z przyjemnością będzie się wracać.


70

Dla rodziców film będzie - momentami pewnie mocno wzruszającą - historią o tym, co musieli zostawić za sobą, kiedy rozpoczęli dorosłe i dojrzałe życie. Dla dzieci będzie oczywiście przede wszystkim zabawną opowieścią o niezdarnym misiu.


70

Pozycja obowiązkowa dla widzów spragnionych szybkiego i mało wymagającego katharsis!


70

"Krzysiu, gdzie jesteś?" ogląda się chwilami z gulą w gardle, dlatego szkoda, że im bliżej końca seansu, tym usilniej Forster stara się te emocje rozchodzić.


67

Dzięki uroczym pluszakom udało się w "Krzysiu, gdzie jesteś?" uchwycić coś z magii książek A.A. Milne'a, czym film nadrabia pewne niedostatki fabularne.


60

Fabuła jest raczej nieskomplikowana i nie ma co oczekiwać od niej fajerwerków. Ot, typowy film familijny o tym, co jest w życiu najważniejsze i jak do tego dążyć.


50

Historii brakuje dynamiki i konfliktu, którym moglibyśmy się przejąć, a i morał trochę kuleje. Dla misia o bardzo małym rozumku jestem jednak w stanie o wszystkim zapomnieć.


40

Niezbyt przemyślana historia o dorastaniu. Prosta i bardzo przewidywalna.


?

„Krzysiu, gdzie jesteś?” to film, który wzruszy każdego. Opowieść o Kubusiu Puchatku i dorosłym Krzysiu przeniesie wszystkich w czasy dzieciństwa.


Proszę czekać…