Młodzi Tytani: Akcja! Film 2018

Teen Titans Go! To the Movies 2018

Big a43db626 9efc 4fb9 9bc4 66c955f5be2b
66
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
4
Neutralne
4
Negatywne
0
  • Polska premiera 10 sie 2018 (2018-08-10)
  • Światowa premiera 22 lip 2018 (2018-07-22)
  • Gatunek Animowany, Akcja, Komedia, Familijny, Sci-Fi
  • Kraj USA
  • Reżyseria Aaron Horvath, Peter Rida Michail
  • Scenariusz Michael Jelenic, Aaron Horvath
  • Aktorzy Greg Cipes, Scott Menville, Khary Payton

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach. Znaczy: wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy, Robin ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood... Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki, łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów.

Recenzje

80

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" jest w gruncie rzeczy piękną i pouczającą historią o poszukiwaniu własnego miejsca oraz sile przyjaźni.


70

„Młodzi Tytani: Akcja!” zawierają znienawidzony przeze mnie styl gagów, lecz na szczęście twórcy nie atakują nas nim z każdej strony, a jedynie w kilku scenach.


70

Pięćdziesiąt cztery lata – to wiek Młodych Tytanów, ale jak powiedziałby każdy łysiejący wujek w podartych dżinsach, masz tyle lat, na ile się czujesz, a Tytani nigdy nie czuli się młodsi.


67

Wszystko to przypomina szaloną jazdę bez trzymanki, który zmierza do finału z oczywistym przesłaniem, po drodze zapewniając jednak sporo rozrywki.


60

Młodzi Tytani: Akcja! Film to znakomita rozrywka dla całej rodziny, która oprócz inteligentnie podanego morału zabawnie ogrywa wszystko to, co znamy z filmów o superbohaterach.


60

Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to beka w dobrym, chociaż bardzo dziecinnym, stylu. Miłośników superbohaterów, nie tylko zresztą z wydawnictwa DC, ale i Marvela, czeka prawdziwy festiwal metagagów, z których część ewidentnie skierowana jest do do...


60

Produkcja Młodzi Tytani: Akcja! Film dla starszych widzów miejscami może być głupia i niedorzeczna, ale młodsi będą się na niej tarzać ze śmiechu.


60

Bawiłem się nieźle, bo choć zdaję sobie sprawę, że to specyficzny... twór, to jest on samoświadomy w tym co robi, wpasowuje się w dzisiejszą superheromanię.


Proszę czekać…