Mission: Impossible - Fallout 2018

2018

Big 993b134d 433b 4633 aa8e 5ddd991f4e9e
80
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 14 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
12
Neutralne
1
Negatywne
0
  • Polska premiera 10 sie 2018 (2018-08-10)
  • Światowa premiera 12 lip 2018 (2018-07-12)
  • Gatunek Akcja, Thriller, Przygodowy
  • Kraj USA
  • Reżyseria Christopher McQuarrie
  • Scenariusz Christopher McQuarrie
  • Aktorzy Tom Cruise, Henry Cavill, Ving Rhames

Nawet najlepsze zamiary często wracają, by nas prześladować. W „Mission: Impossible – Fallout” zastajemy Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego drużynę z IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) oraz ich sprzymierzeńców (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem – po tym, jak misja, którą prowadzili, nie powiodła się…

Recenzje

90

Mission: Impossible – Fallout to moim zdaniem najlepszy film akcji, jaki w tym roku zobaczymy w kinie.


90

"Mission: Impossible - Fallout" jest jednym z najdoskonalszych filmów akcji, choć sprzeniewierza się idei cyklu opartego na autorskiej strategii.


83

"Mission Impossible – Fallout" trwa prawie 2 i pół godziny, o kwadrans za dużo. Choć znam takich, którzy by chcieli, aby ta nieustająca parada atrakcji nigdy się nie skończyła.


80

Film konsekwentny i dający fanom serii wszystko to, za co lubią przygody amerykańskiego agenta.


80

Pełne akcji widowisko sensacyjne najwyższej próby wykorzystujące to, co przez lata seria Mission: Impossible doprowadziła do perfekcji.


80

Nie zawiodłem się, bo pod względem akcji to zdecydowanie najlepszy film tego roku, o ile nie najlepszy od trzech lat (czyli premiery poprzedniej części cyklu).


80

Dla twórców "Mission: Impossible - Fallout" nie ma rzeczy niemożliwych.


80

Chociaż jedna scena akcji goni drugą, a każda kolejna zmusza do cichej refleksji nad ograniczeniami ludzkiego ciała i labiryntami umysłu, "Fallout" pełen jest momentów rodem z filmów porno, w których eksplozję namiętności musi poprzedzić kłopotliw...


80

„Mission: Impossible – Fallout” to absurdalne kino akcji, które rozrywkowe walory opanowało do perfekcji. Każda część pokazuje coś nowego i ekscytującego przyciągając do kin nowych widzów już od ponad dwóch dekad – aż żal pomyśleć, że kiedyś nadej...


80

"Fallout" w cuglach wygrywa tegoroczny sezon wakacyjny i udowadnia, że zarówno w kinie sensacyjnym, jak i w całej serii istnieje jeszcze spory potencjał, którym można widza zaskoczyć i spełnić jego oczekiwania.


80

Mission Impossible – Fallout to film fenomenalnych inscenizacji, w których ingerencja komputera jest ograniczona do minimum. Tom Cruise zyskuje pole do zaprezentowania swoich fizycznych możliwości.


75

Misssion Impossible: Fallout to film niemożliwie dobrze udany. Rzadko, która seria trzyma taki poziom przy kolejnych częściach.


60

Każdy elemencik jest na miejscu, wypada nawet lepiej niż poprzednio, ale jako całość jest przesytem i tworzy pustkę po tak długim seansie. Nie ma takiego charakteru, pazura, rdzenia.


?

Nie dajcie sobie wmówić, że najnowsza część serii „Mission: Impossible” jest porywająca i innowacyjna. Zupełnie nie jest.


Proszę czekać…