Iniemamocni 2 2018

Incredibles 2 2018

Big d8eec9bd 2ea1 422d 87ce 07a3cf28889d
74
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 15 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
13
Neutralne
1
Negatywne
0
  • Polska premiera 13 lip 2018 (2018-07-13)
  • Światowa premiera 05 cze 2018 (2018-06-05)
  • Gatunek Akcja, Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi
  • Kraj USA
  • Reżyseria Brad Bird
  • Scenariusz Brad Bird
  • Aktorzy Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Recenzje

100

Cała reszta to doskonała zabawa, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dlatego nawet nie byłem zdziwiony widząc, że 3/4 sali to osoby w podobnym do mnie wieku. Sam bym się przeszedł do kina jeszcze raz.


83

Spóźniona, ale całkiem udana kontynuacja animowanego przeboju.


80

Nie ma tutaj przegadanych momentów. Wszystko jest na swoim miejscu. Do tego klimat lat 60. dodaje całemu filmowi ciekawego charakteru.


80

Jak najbardziej polecam! Każdy fan Pixara i kina superbohaterskiego powinien wybrać się do kina.


80

Brad Bird wie, jak utrzymać odpowiednie tempo i choć trochę za dużo się u niego nawija, a za mało działa, dzieciaki powinny wyjść z kina zachwycone. O dorosłych – jak to w przypadku filmów studia Pixar bywa – jestem spokojny.


75

Iniemamocni wciąż działają z energią i sprytem, jakich pozazdrościć mogliby im nawet Avengersi. I może nie w tak doskonałym stylu jak dawniej, ale wciąż bezproblemowo - niezniszczalna rodzinka rozbija konkurencję.


70

Jak zawsze Bob Parr mówiący głosem Piotra Fronczewskiego, to klasa sama w sobie!


70

Pixar od lat nie schodzi poniżej pewnego poziomu, choć przyznam, że po tylu latach oczekiwania liczyłem na coś więcej.


70

Bird tworzy wybuchowy obraz dla nastolatków i dorosłych, który z sentymentem podchodzą do herosów z tej uroczej rodzinki. Rozrywka ze smakiem i urokiem szalonej rodzinnej niedzieli.


70

Brad Bird od rozwijania nowych wątków woli recykling starych pomysłów.


70

Takie kino superbohaterskie jest naprawdę super!


70

"Iniemamocni 2" to ogólna poprawa względem pierwszej części – lepsza intryga, świetna akcja i jeszcze lepsza relacja pomiędzy członkami rodziny Parrów.


67

Mimo lekko zwietrzałej konwencji, całość jest przykładem znakomitej pracy realizatorów.


50

Jestem dziwnie spokojny, że po "przejściowej" dwójce nadejdzie efektowne, przemyślane i dopiero przełomowe zamknięcie trylogii.


?

Jeśli chodzi o rozmach scen akcji oraz jakoś techniczną filmu, to wszystko stoi na przeciętnym poziomie. Graficznie nie jest o wiele lepiej niż w 2004 roku.


Proszę czekać…