Czego życzy sobie kobieta 2017

A Little Something for Your Birthday 2017

Big 2082d060 183f 45ed bc56 83558de6bc11
31
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 4 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
4
  • Polska premiera 13 lip 2018 (2018-07-13)
  • Światowa premiera 03 maj 2017 (2017-05-03)
  • Gatunek Komedia, Romans, Dramat
  • Kraj USA
  • Reżyseria Susan Walter
  • Scenariusz Susan Walter
  • Aktorzy Sharon Stone, Tony Goldwyn, Ellen Burstyn

Senna Burges (Sharon Stone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem, ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek!

Recenzje

33

Głównym plusem filmu "Czego życzy sobie kobieta" jest oczywiście Sharon Stone, która przypomina, że po długiej rekonwalescencji znowu jest w formie. Oby kino miało dla niej ciekawsze propozycje niż próba odgrzewania wizerunku seksbomby.


30

Bo przecież koniec końców reżyserka wygładza wszelkie subtelności i idzie w, hmm, klasykę (czytaj: stereotyp).


30

Nie zapamiętamy tej produkcji, zapamiętamy, że Sharon Stone jest w świetnej formie i kondycji. Szkoda, że film nie jest w takiej.


30

Z filmu płynie nieco smutny i skostniały wniosek, że kariera i szczęśliwe życie towarzyskie to niewystarczające filary do spełnionej egzystencji.


Proszę czekać…