Kaczki z gęsiej paczki 2018

Duck Duck Goose 2018

Big e6366af7 f969 4a4e 8a6c b841fcbe770f
55
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 2 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
2
Negatywne
0
  • Polska premiera 11 maj 2018 (2018-05-11)
  • Światowa premiera 16 lut 2018 (2018-02-16)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Komedia, Familijny
  • Kraj Chiny, USA
  • Reżyseria Christopher Jenkins
  • Scenariusz Rob Muir, Scott Atkinson
  • Aktorzy Maciej Stuhr, Julia Kamińska, Waldemar Barwiński

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Recenzje

60

Kaczki z gęsiej paczki stanowią jeden z nielicznych przypadków w historii polskich tłumaczeń oraz szeroko rozumianych nazw filmów, kiedy śmiało mogę rekomendować Wam rymujący się tytuł.


50

Animacja familijna. Gąsior-lekkoduch przejdzie ekstremalną lekcję wychowania do życia w rodzinie, gdy dwie zagubione kaczuszki zobaczą w nim. ojca.


Proszę czekać…