Prawda czy wyzwanie 2018

Truth or Dare 2018

Big 4941623a cee2 44f7 a62e ad0c5f8b9aa8
44
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
2
Negatywne
4
  • Polska premiera 20 kwi 2018 (2018-04-20)
  • Światowa premiera 12 kwi 2018 (2018-04-12)
  • Gatunek Horror
  • Kraj USA
  • Reżyseria Jeff Wadlow
  • Scenariusz Jillian Jacobs, Michael Reisz
  • Aktorzy Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane

Lucy Hale (Słodkie kłamstewka) i Tyler Posey (Teen Wolf: Nastoletni wilkołak) w horrorze, w którym zwykła popularna gra „Prawda czy wyzwanie” zamienia się w śmiertelne zagrożenie, kiedy ktoś – lub coś – karze tych, którzy skłamią…

Recenzje

75

Zdecydowanie wyróżnia się na tle tych wszystkich beznamiętnych horrorów, które zalewają kina w ostatnich latach. Warto dać mu szansę.


50

Wadlow zachowuje się miejscami, jakby sednem jego filmu był komentarz obyczajowy, a motorem intrygi - napięte relacje między bohaterami.


50

Typowy film z gatunku: premiera w piątek, a w następny piątek już nikt o nim nie pamięta. Wyświechtany slasher, który co prawda ogląda się bez bólu, tylko po co?


40

Jeśli miałbym okazję zagrać z twórcami obrazu w tytułową grę, to zadałbym im proste pytanie – czy mieli oni pomysł na zakończenie tej historii? Jeśli odpowiedzieliby twierdząco, to prawdopodobnie staliby się jedną z ofiar.


30

Reżyserowi Jeffowi Wadlowi zupełnie to nie wyszło. Kilka lat temu nakręcił niedocenionego „Kick Ass 2”, teraz szoruje o dno w nieciekawym horrorze, z bohaterami z papieru o bardzo niskiej gramaturze.


30

Czy rzeczywiście warto obejrzeć Prawdę czy wyzwanie na wielkim ekranie? Bądźmy szczerzy - szkoda i czasu i pieniędzy.


30

Prawda o tym filmie jest jedynie taka, że to słabiutki film, a wyzwaniem jest obejrzenie go bez ziewania.


?

„Prawda czy wyzwanie” sprawia frajdę oglądającemu widzowi. Wiadomo, nie jest to produkcja bez wad, ale zdecydowanie w ogólnym rozrachunku i wśród tylu podobnych filmów, ten jest jednym z lepszych (w podobnej konwencji) na przestrzeni paru lat.


Proszę czekać…