Piotruś Królik 2018

Peter Rabbit 2018

Big 4c2d76b1 69c1 4128 95fc cea2e2239c15
62
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
3
Neutralne
4
Negatywne
0
  • Polska premiera 13 kwi 2018 (2018-04-13)
  • Światowa premiera 03 lut 2018 (2018-02-03)
  • Gatunek Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Animowany
  • Kraj Australia, USA, Wielka Brytania
  • Reżyseria Will Gluck
  • Scenariusz Rob Lieber, Will Gluck
  • Aktorzy James Corden, Fayssal Bazzi, Domhnall Gleeson

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Recenzje

70

Zabawa konwencją, ogranie kontrastów i przyzwoita realizacja czasem przynoszą w "Piotrusiu Króliku" doskonałe rezultaty.


70

Piotruś Królik to udany, reprezentujący dobry poziom film familijny, który ma kilka błędów, jednak nie wpływają one na pozytywny odbiór historii.


67

Morał z "Piotrusia Królika" płynie taki: nie zawsze postępujemy jak należy, ale jeśli w porę to zrozumiemy i przyznamy się do błędów, sytuację można spróbować naprawić.


60

To mógł być film na miarę "Babe - świnka z klasą". Niestety, zabrakło najważniejszego składnika - fabuły.


60

W ogóle popkultura i nowoczesność sprawiają w filmie wrażenie wyjątkowo wtórnych, "odbitych" od animacji zbliżonych tematem i atmosferą.


60

Piotruś Królik to pełna wigoru opowieść dla młodych widzów, która nie sili się na zadowalanie dorosłych widzów, dzięki temu broni się swoją sympatyczną atmosferą, bezpretensjonalnym żartem i wartką akcją.


45

Miałem nadzieje na chwilę relaksu, a dostałem produkt, który nie dość, że nie był najwyższej jakości, to jeszcze znowu trafił do nas w dość wybrakowanej wersji.


Proszę czekać…