Huragan 2018

The Hurricane Heist 2018

Big b9f83c70 c4ff 4dff 91f2 6ba6f83715b2
43
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
3
Negatywne
4
  • Polska premiera 13 kwi 2018 (2018-04-13)
  • Światowa premiera 05 paź 2017 (2017-10-05)
  • Gatunek Akcja, Thriller
  • Kraj USA
  • Reżyseria Rob Cohen
  • Scenariusz Jeff Dixon, Scott Windhauser
  • Aktorzy Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten

Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace) – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

Recenzje

50

Momentami jest na co popatrzeć, choć żywioł zabrał też logikę, emocje i prawdopodobieństwo. Nie dostaniecie ich w cenie biletu.


50

"Huraganowi" brakuje jakieś nuty narracyjnego szaleństwa, fabularnej ekstrawagancji, dialogów, bohaterów oraz sytuacji, do których wracalibyśmy z miłością w sercu oraz ironicznym uśmiechem na twarzy.


50

Jeśli filmowy absurd i głupota scenariusza nie są czymś, co może wywiać was z kina, przeżyjecie rozkosznie kiczowate 90 minut bezwstydnego kampu.


40

Huragan to eskapistyczna przygoda w krainie akcji – niestety, podana bez śladowych ilości napięcia.


40

Huragan to film do obejrzenia – w domu, w nudny wieczór, z braku laku – i zapomnienia. Jest to bowiem rozrywka, która nie daje satysfakcji kina klasy B, ani jakości kina klasy A.


38

Im więcej tworów Huragano-podobnych wyjdzie, tym niższy standard będzie miał przeciętny widz.


33

Wielki skok na kasę podczas huraganu stulecia. Absurdalny scenariusz, dialogi jak z kina akcji klasy "C" i fatalne aktorstwo.


Proszę czekać…