Sherlock Gnom 2018

Gnomeo & Juliet: Sherlock Gnomes 2018

Big e3babae0 e1fa 41a3 8fc8 0bcdccf8e8fe
40
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 2 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
1
  • Polska premiera 16 mar 2018 (2018-03-16)
  • Światowa premiera 15 mar 2018 (2018-03-15)
  • Gatunek Animowany, Komedia, Familijny, Fantasy, Romans
  • Kraj USA, Wielka Brytania

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Recenzje

50

Kontynuacji animacji o parze krasnali ogrodowych. Mamy tu niespodziewanee spotkanie Szekspira z Conanem Doyle'em. Ale czasem nawet dwóch mistrzów za mało, żeby wybić się ponad przeciętność.


30

Fabuła przypomina odcinek drugoligowego serialu sensacyjnego, to gonitwa z punktu A do punktu Z za kolejnymi wskazówkami zostawionymi przez tajemniczego sprawcę porwań ogrodowych krasnali - jego ostatnimi ofiarami padli przyjaciele Gnomea i Julii.


Proszę czekać…