Twój Simon 2018

Love, Simon 2018

Big 38ab9671 32bc 4663 b173 0a4c86aeca1d
75
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
7
Neutralne
0
Negatywne
0
  • Polska premiera 15 cze 2018 (2018-06-15)
  • Światowa premiera 27 lut 2018 (2018-02-27)
  • Gatunek Dramat, Komedia, Romans
  • Kraj USA
  • Reżyseria Greg Berlanti
  • Scenariusz Elizabeth Berger, Isaac Aptaker
  • Aktorzy Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp

Ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli „Simon oraz inni homo sapiens”, zabawna i wzruszająca opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszym uczuciu. Każdy zasługuje na wielką miłość. Historia siedemnastoletniego Simona Spiera jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Simon jest bowiem gejem, ale nie powiedział o tym jeszcze nikomu ze swego otoczenia, ani rodzicom, ani przyjaciołom. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie. Rozwiązanie tej niezwykłej sytuacji obfitować będzie w wydarzenia zarówno komiczne, jak i przerażające, które na zawsze zmienią życie tytułowego bohatera.

Recenzje

83

Licealny rom-com. Wzrusza i bawi, stanowiąc piękną lekcję akceptacji.


80

"Twój Simon" ma już zapewnione miejsce w historii Hollywood. Patrząc na efekt pracy twórców można stwierdzić jedynie, że jest to miejsce w pełni zasłużone.


80

Pełna ciepła i wrażliwości młodzieżowa komedia romantyczna i coming of age story w świeżym wydaniu.


70

Twój Simon pokazuje sytuację idealną. Staje się modelowym przykładem ludzkich zachowań, wobec otwartości i szczerości dorastającego nastolatka.


70

Twój Simon wprawdzie nie posiada tyle stylu, co film Tamte dni, tamte noce, jednak z podobnym autentyzmem wypada na tle realizacji trudnego tematu.


70

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich nastolatków i ich rodziców. Choć nie ma się co oszukiwać, do Tamte dni, tamte noce mu strasznie daleko. To nawet nie jest ta liga.


70

Nie da się też ukryć, że z seansu wyjdziemy z uśmiechem na ustach. Takie kino, pełne pozytywnych emocji, też jest potrzebne.


Proszę czekać…