Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 2018

Maya the Bee: The Honey Games 2018

Big a48b8793 4896 4c60 9de0 f90c78605af6
55
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 2 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
2
Negatywne
0
  • Polska premiera 02 lut 2018 (2018-02-02)
  • Światowa premiera 01 lut 2018 (2018-02-01)
  • Gatunek Animowany, Komedia, Familijny
  • Kraj Niemcy, Australia
  • Aktorzy Agnieszka Fajlhauer, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Łaska

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

Recenzje

60

"Maja" ma niestety marne szanse, by przegonić faworytów z Hollywood. Spowalnia ją nie tylko odtwórczy tekst oraz mało efektowna komputerowa animacja, ale też nieco zbyt mdły jak na mój gust humor.


50

W drugiej części filmowych przygód rezolutna pszczółka walczy na igrzyskach. Stawką są zapasy miodu, bez których ul może nie przetrwać zimy. Szkoda, że powstanie z nich produkt majopodobny.


Proszę czekać…