Predator 2018

The Predator 2018

Big 20fa6f80 aa96 41fc 8805 7e24190892a9
46
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 8 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
3
Negatywne
3
  • Polska premiera 14 wrz 2018 (2018-09-14)
  • Światowa premiera 07 wrz 2018 (2018-09-07)
  • Gatunek Sci-Fi, Horror, Akcja
  • Kraj USA, Kanada
  • Reżyseria Shane Black
  • Scenariusz Shane Black, Fred Dekker
  • Aktorzy Boyd Holbrook, Olivia Munn, Jacob Tremblay

Najniebezpieczniejsi myśliwi we wszechświecie powracają na Ziemię. Są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek - wszystko dzięki połączeniu ich DNA z genami innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo przyczynia się do wizyty predatorów na ulicach małego miasteczka, tylko grupa eksżołnierzy oraz pewien marudny nauczyciel mogą zapobiec unicestwieniu rodzaju ludzkiego.

Recenzje

70

Jak przystało na kontynuację jednej z najbrutalniejszych franczyz w historii kina, kosmiczni myśliwi nie oszczędzają cierpienia swoim ofiarom, brutalnie rozrywając i patrosząc ich ciała, a walczący z nimi bohaterowie używają adekwatnych do sytuacj...


60

Nowy Predator robi wszystko, żeby być filmem tak złym, że aż dobrym. I prawie mu się to udaje. Nie traktować poważnie!


50

Fani mocnych wrażeń nie mają czego szukać, ale jeśli ktoś ma ochotę na sporą dawkę głupiej, odmóżdżającej rozrywki, to nowy „Predator” będzie jak znalazł. Można się na nim dobrze bawić, ale sporo błędów sprawia, że seans jest dobry raczej tylko na...


45

Black zakończył swój film z jasnym przekazem – mam pomysł na kontynuację. Ale tak naprawdę – czy jest ona potrzebna? Raczej nie.


40

Predator nie jest filmem tragicznym, bo jak wspomniałem, całkiem bezboleśnie się go ogląda. Problem w tym, że to wszystko jest nijakie, puste i oklepane w najgorszym znaczeniu tego słowa.


40

Predator to pełna efekciarstwa produkcja, której daleko do hitu sprzed lat. Wprawdzie twórcy starali się uczynić wszystko, by stworzyć z niej kino kosmicznej przygody, jednak zagubili się gdzieś w okolicach poszukiwań fabuły na poziomie.


17

W sumie rzecz tylko dla najwytrwalszych fanów serii. O ile jeszcze są.


?

Czy wy będziecie zadowoleni z seansu nowego „Predatora”? Nie namawiamy do wizyty w kinie, bo prawdopodobieństwo to ledwie 50%.


Proszę czekać…