Nowe oblicze Greya 2018

Fifty Shades Freed 2018

Big 79f8704e 3d06 4fe8 ae75 cef38aecb743
30
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 14 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
12
  • Polska premiera 09 lut 2018 (2018-02-09)
  • Światowa premiera 08 lut 2018 (2018-02-08)
  • Gatunek Dramat
  • Kraj USA
  • Reżyseria James Foley
  • Scenariusz Niall Leonard
  • Aktorzy Dakota Johnson, Jamie Dornan, Rita Ora

Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury... Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Recenzje

50

Zawodzi długo oczekiwany finał, czy raczej pomysł na to, jak ma wyglądać dalsze życie tej baśniowej pary.


40

Nowe oblicze Greya nie jest ani lepsze ani gorsze od poprzednich części - prezentuje identyczny poziom.


40

"Nowe oblicze Greya" nie zaskakuje, będąc kontynuacją mało ciekawego tworu. Mimo potencjału na całkiem wartką akcję, sceny, jak w poprzednich częściach, nawzajem sobie przeszkadzają.


40

Nowe oblicze Greya wbrew tytułowi nie oferuje nic nowego. Jedynie odgrzewa podobne uczucia zażenowania i pogardy, które już opanowane zostały w poprzednich częściach.


35

Miejmy więc nadzieje, że po tym pompatycznym zamknięciu trylogii, nasz Christian nigdy nie będzie chciał być jak Arsenal. Nie wiem bowiem, czy wiele osób chciałoby, aby odwiedził kina po raz czwarty.


33

Na finał zapowiedziano nowe oblicze, jednak to ciągle to samo, plastikowe lico, za którym kryją się wyłącznie wyobrażenia.


30

Najkrótsza recenzja? Jest to taki film, w którym nawet scena seksu na kuchennym blacie zawiera tzw. lokowanie produktu.


30

W natłoku bezsensownych i absurdalnych scen twórcy "Nowego oblicza ..." łamią wszelkie zasady zdrowego rozsądku.


30

Trylogia „Greya” – podobnie jak ostatnie tytuły Patryka Vegi – unaoczniła smutną prawdę o współczesnym konsumencie przemysłu filmowego. Prawdopodobnie dlatego cykl znalazł sobie tak wielu wrogów.


30

W końcu romans Any i Greya dotarł do kulminacji, która jest... rozczarowaniem. Nawet jeśli podobnie jak ja traktujecie Nowe oblicze Greya w kategorii filmu niezamierzenie zabawnego, to kompletnie nie działa tak, jak w poprzednich częściach.


20

Gdybym przygotowywał tę recenzję z takim samym poszanowaniem dla odbiorcy, jakie wykazują twórcy kolejnych Greyów, to właśnie dowiedzielibyście się, że teksty o filmach najlepiej pisze się na klawiaturach Logitech, popijając herbatę Lipton.


17

Trzecia i ostatnia część ekranizacji bestsellera E.L. James to pruderia w mocnym natarciu.


0

Pierwszy film był zły. Drugi film był zły. Ostatnia część trylogii, nie wyłamuje się tutaj z żadnego schematu. Ten film jest zły.


?

„Nowe oblicze Greya” to w sumie taki sam film jak poprzednie odsłony serii, tylko lepszy. Jest tu wszystko, czego fani serii mogą wymagać, a nawet więcej.


Proszę czekać…