Escape Room 2017/II

2017/II

Big 8e0609f9 1fd4 4c3d 9830 d6a4381abfb9
20
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
0
Negatywne
5
  • Polska premiera 19 sty 2018 (2018-01-19)
  • Światowa premiera 09 cze 2017 (2017-06-09)
  • Gatunek Horror
  • Kraj USA
  • Reżyseria Will Wernick
  • Aktorzy Evan Williams, Annabelle Stephenson, Elisabeth Hower

Film opowiada o grupie znajomych, która postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie. Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości mężczyzny, który ich uwięził.

Recenzje

30

W ramach weekendowej alternatywy sugerowałbym raczej prawdziwy escape room. Sala kinowa się nie liczy.


30

Film niestety słaby, zresztą tak, jak się zapowiadał. Niczym się nie wyróżnia, bohaterowie są irytujący, fabuła szczątkowa, zaskoczenia w tym za grosz. Można obejrzeć w miarę bezboleśnie raz i zapomnieć, ale nie warto moim zdaniem płacić za seans ...


20

Przerysowana opowiastka i bujdy na resorach. Inteligencja to temat, który chciał być wzniesiony na piedestał, w rezultacie został gdzieś tam w klatce konia wyścigowego.


20

Niestety Escape Room okazał się tylko i wyłącznie stratą czasu, a prawdziwym wyzwaniem było na nim wytrzymać do końca.


1

Totalne zero, pod każdym, powtarzam i podkreślam - KAŻDYM względem.


?

Nie wszystko poszło idealnie, nie każdy odnalazł się w tej konwencji i nie każdy pracował na końcowy sukces drużyny. Teraz zwyczajnie mamy ochotę na więcej, już na poziomie krwisto-zaawansowanym!


Proszę czekać…