Narzeczony na niby 2018

2018

Big b356d4eb 2feb 46c5 bfa1 50aa665c9e32
50
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 6 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
1
Neutralne
3
Negatywne
2
  • Polska premiera 12 sty 2018 (2018-01-12)
  • Światowa premiera -
  • Gatunek Komedia, Romans
  • Kraj Polska
  • Reżyseria Bartosz Prokopowicz
  • Scenariusz Katarzyna Priwieziencew
  • Aktorzy Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz

Narzeczony na niby to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i "podkoloruje" rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

Recenzje

67

Twórcy przedsięwzięcia stają po stronie autentyczności. Miłość w ich filmie zaczyna się od momentu, w którym przestajemy kłamać, kiedy nie zamierzamy już być „na niby”.


60

Julii Kamińskiej i Piotrowi Stramowskiemu brakuje ekranowej charyzmy, a łącząca ich bohaterów chemia nie wykracza ponad poziom rodem z niemieckiej telenoweli. To jednak wystarcza. Są na tyle uroczy, że wzbudzają sympatię widzów.


50

"Narzeczony na niby" to polska komedia romantyczna, którą ogląda się bez poczucia zażenowania, ale i bez szczególnych emocji.


50

Polskie komedie romantyczne to w większości przypadków koszmar, którego nie da się oglądać. Narzeczony na niby nie należy do tej grupy, ale do hitów gatunku też nie można go przypisać.


40

Narzeczony na niby nie są w stanie odwrócić uwagi od faktu, że film ten został zniszczony przez praktycznie całą resztę. Przez zwyczajnie głupie wątki drugoplanowe, papierowe postacie i słabiutkie żarty, czyli mankamenty, jakie trawią zdecydowaną ...


30

Narzeczony na niby to pozbawiona chemii i emocji produkcja o zauroczeniu, która z pozoru może wydawać się akceptowalnym obrazem, jednak z każdą minutą odkrywa kolejne dowody na swoją beznadziejność.


Proszę czekać…