Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy 2017

Barbie: Dolphin Magic 2017

Big 6169884a d361 449a 90cc 5b6f59da902a
34
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 3 recenzje

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
0
Neutralne
1
Negatywne
2
  • Polska premiera 01 gru 2017 (2017-12-01)
  • Światowa premiera 17 wrz 2017 (2017-09-17)
  • Gatunek Animowany, Przygodowy, Familijny, Fantasy
  • Kraj USA
  • Reżyseria Conrad Helten
  • Scenariusz Jennifer Skelly
  • Aktorzy Erica Lindbeck, Shannon Chan-Kent, Kazumi Evans

Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

Recenzje

60

Film nie wystawia widzowskiej cierpliwości na próbę, w byle godzinę zgrabnie opowiada swoją historię, w dobrym tempie, z humorem i nie obrażając niczyjej inteligencji.


33

Szczerze nie cierpię przesłodzonej, kiczowatej estetyki, która się z tą swoistą subkulturą wiąże: człowiek się czuje, jakby cały czas siedział w sklepie z landrynkami (dzisiaj chyba żelkami).


9

Historia, z którą tym razem przyszło się nam spotkać, nie jest bajką, jaką można polecić dzieciom. Bajki o Barbie bardzo straciły w ostatnim okresie na wartości.


Proszę czekać…