Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta 2017

A Bad Moms Christmas 2017

Big 26c79bcc 61df 4083 8a12 de9d0a15a04c
56
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 7 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
2
Neutralne
3
Negatywne
1
  • Polska premiera 03 lis 2017 (2017-11-03)
  • Światowa premiera 01 lis 2017 (2017-11-01)
  • Gatunek Komedia, Akcja, Przygodowy
  • Kraj Chiny, USA
  • Reżyseria Jon Lucas, Scott Moore
  • Scenariusz Jon Lucas, Scott Moore
  • Aktorzy Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu, jak wiadomo, szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy?

Recenzje

70

Film ani przez chwilę nie stara się zaprzeczyć, że jest komedią. Aspiruje o więcej, ale nie próbuje się przebranżowić, na coś całkiem innego.


67

Święta ze złymi mamuśkami będą niewątpliwie pełne napojów wyskokowych, żartów z włochatych kuciapek i gigawacków oraz konfliktów matka - córka, także największego kalibru.


60

Okej, wiem już, jak przetrwać święta. Teraz chciałbym się dowiedzieć, jak doczekać kolejnych i nie zwariować.


60

Złe mamuśki 2 to dobra i przyjemna zabawa, pozbawiona żenującego humoru. Jest ciepło, rodzinnie i z polotem. Oby więcej takich szalonych i mądrych kobiecych bohaterek w amerykańskich komediach.


60

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta już w listopadzie rozpoczęły w kinie sezon na bożonarodzeniowe komedie. Jeśli reszta będzie na takim poziomie jak ta, to nie mamy się czego obawiać. Przynajmniej będzie zabawnie.


20

Tego typu film z założenia ma być "hardcorowy", pełen prostych żartów i wyzwolonego humoru, buntu przeciw obowiązującym standardom. Tylko, że jako komedia powinien bawić. A niestety, tylko żenuje.


?

"Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta" ma swoje minusy, które sytuują ten tytuł niżej od pierwszej części serii. Kontynuuje jednak przygody świetnych bohaterek i spełnia praktycznie wszystkie role komedii, a to jest najważniejsze w tym gatunku.


Proszę czekać…