Paddington 2 2017

2017

Big fa3e618e 4d2d 4bd0 9c31 5ff66c402c0f
83
FilmRank
Średnia ocena na podstawie recenzji krytyków

Ten film posiada 12 recenzji

Rozkład ocen wystawionych przez krytyków:

Pozytywne
11
Neutralne
0
Negatywne
0
  • Polska premiera 29 gru 2017 (2017-12-29)
  • Światowa premiera 05 lis 2017 (2017-11-05)
  • Gatunek Animowany, Komedia, Familijny, Fantasy, Przygodowy
  • Kraj USA, Wielka Brytania, Francja
  • Reżyseria Paul King
  • Scenariusz Paul King, Simon Farnaby
  • Aktorzy Ben Whishaw, Guillaume Gallienne, Artur Żmijewski

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Recenzje

90

Niedźwiadek w czerwonym kapeluszu i niebieskim płaszczu powraca w znakomitym stylu.


90

Film wydaje się idealnym przedłużeniem dnia z dobrą, rozgrzewającą herbatą.


90

Paddington to mały niedźwiadek o wielkim sercu. Kto by pomyślał, że jego następnym przystankiem po zamieszkaniu w Londynie będą odwiedziny londyńskiego więzienia.


90

Gdyby ktoś zapytał mnie przed seansem, czy warto wybrać się na Paddingtona 2, pewnie odpowiedziałbym, że niekoniecznie. Po zobaczeniu tego filmu biję się w pierś i obwieszczam wszem i wobec - to absolutne arcydzieło kina familijnego, które trzeba ...


83

Proszę Państwa, oto "Paddington 2" - miś na miarę naszych oczekiwań. Jego urokowi trudno będzie się oprzeć nie tylko dzieciom. "Paddington 2" nie zawodzi. Nie powstydziłby się go sam Wes Anderson.


80

„Paddington 2” to film lepszy od pierwszej, niezłej przecież, części. Kino familijne w najlepszym wydaniu.


80

"Paddington 2" to w dużej mierze hymn na cześć Londynu. Miasta, w którym historia spotyka się z nowoczesnością, a przywiązanie do tradycji idzie pod rękę z kosmopolityzmem.


80

Może jestem tutaj trochę zbytnio hurraoptymistyczny, ale to naprawdę ten typ filmu, którego wady są praktycznie niezauważalne, bo zalety szybko je wyrównują, a dodatkowo daje z siebie zdecydowanie więcej, niż musi.


80

Jeśli przyznawano by Oscara za najsympatyczniejszego filmowego bohatera roku, Paddington powinien położyć łapki na statuetce.


80

Zawarto w nim masę świetnych pomysłów i pomimo faktu, że produkcja jest uroczą historią o małym misiu, niedostosowanym dożycia w społeczeństwie poruszono w niej wiele problemów, które codziennie nas dotykają.


70

Paddington 2 to pełen uroku i optymizmu film familijny z elementami intrygi, pościgów i przerysowania. Produkcja, która rozbawi, nie rozczaruje, a przy tym świetnie prezentuje się wizualnie.


?

Istotą są frajda podczas oglądania i pozytywny nastrój, w jakim mamy opuszczać kino. I te zadania produkcja spełnia pierwszorzędnie. A gdy poucza, czyni to nienachalnie, z wdziękiem.


Proszę czekać…